Статті
Капіляри – корінь здоров’я, джерело життя
Роль капілярів в організмі людини
Капіляри (лат. capillaris) – найдрібніші судини в нашому організмі, які відіграють надважливу роль у забезпеченні нормального функціонування наших тканин і органів. Вони відповідають за доставку крові, кисню та поживних речовин до всіх клітин організму, а також виведення вуглекислого газу та відходів з клітин через систему виведення організму. Збереження здоров’я капілярів має величезне значення для загального стану нашого здоров’я та попередження різних захворювань.
Латинське слово capillaris означає «волосяний», хоча переважна більшість капілярів тонші за людську волосину. Просвіт капілярів іноді менший, ніж діаметр еритроцитів (3-5 мкм), однак є і великі капіляри діаметром понад 20-30 мкм, так звані синусоїдні капіляри і лакуни. Середня довжина капіляра 0,7-0,8 мм, площа поперечного розрізу 30 мкм2. Капіляри — найчисленніші судини організму.
Як зберегти здоров’я капілярів ?
Один із ключових аспектів здоров’я капілярів – це підтримка низького рівня “поганого” холестеролу (холестеролу низької щільності) в організмі. Підвищений рівень поганого холестеролу може сприяти утворенню забруднень на внутрішніх стінках капілярів, що обмежує нормальний кровотік. Це може викликати проблеми з циркуляцією крові і збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
Важливо запобігати пошкодженню судин та усувати наявні ушкодження, захищаючи організм від негативного впливу вільних радикалів. Капіляри дуже вразливі до впливу цих молекул з підвищеною активністю. Так як вільним радикалам не вистачає електронів у їх структурі, то вони забирають їх у інших клітинах, пошкоджуючи їх ДНК і порушуючи їх структуру. Капіляри, що складаються з клітин низької щільності, пошкоджуються внаслідок впливу вільних радикалів на суміжні тканини.
Організм захищається від таких негативних наслідків завдяки антиоксидантам, які зв’язують та виводять агресорів з організму. Окрім відомих антиоксидантів, таких як цинк, селен, аскорбінова кислота, Вітамін Е (токоферол), ретинол, найсильнішим антиоксидантом є дигідрокверцетин (ДГК, таксифолін) – біофлавоноїд високої біологічної активності.
Дигідрокверцетин (Таксифолін) активно впливає на кровоносну систему:
– Зміцнює капіляри, артерії та вени;
– Регулює мікроциркуляцію та кровотік взагалі, покращує їх показники;
– Знижує проникність судинних стінок;
– Захищає клітини від ушкодження вільними радикалами.
ДГК «Р» – надійний захист судин та капілярів !
Захворювання, при яких рекомендується в комплексі з основною програмою лікування та реабілітації вживати дигідрокверцетин (таксіфолін):
– Атеросклероз
– Коронарна недостатність
– Артеріальна гіпертензія
– Нестабільна стенокардія
– Інфаркт міокарда
– Серцеві аритмії
– Діабетична ретинопатія
– Ожиріння
– Варикозна хвороба
– Порушення мікроциркуляції
– Захворювання, пов’язані зі зниженою імунною системою.
ДГК «Р» – ВІДНОВЛЕННЯ ЗДОРОВ’Я НА КЛІТИННОМУ РІВНІ
Дізнайтесь за 15 хвилин як ДГК може бути корисним для Вас.
Тільки індивідуальний підхід до кожного
Залишити заявкуУКРАЇНА
М.ХАРКІВ,
АКАДЕМІКА ПАВЛОВА 120, ОФ.301
Для замовлень та питань щодо товару:
BIOFLAVID@GMAIL.COMДля пропозицій по співпраці:
BIOFLAVID@GMAIL.COM